Internetowy Sklep Rowerowy – Szookrower.com.pl

Szookrower = Sklep Rowerowy + Profesjonalny serwis rowerowy

Szookrower to sklep rowerowy w Poznaniu i Rokietnicy, który już od 40 lat dba o potrzeby rowerzystów, dostarczając im nie tylko dobre i tanie rowery oraz akcesoria, ale również dbając o te zakupione już wcześniej. Sklep rowerowy online Szookrower zaprasza do zakupu rowerów – na każdy rower udzielamy gwarancji.

Naprawa rowerów

Serwis rowerowy w Poznaniu (Szookrower) to prawdopodobnie najlepszy serwis rowerowy w okolicy, a to za sprawą naszej doświadczonej kadry, która ma bliski kontakt z rowerami nie tylko w sklepie. Jeśli interesujesz się rowerami górskimi (MTB), w naszych sklepach rowerowych w Poznaniu i Rokietnicy będziesz mógł porozmawiać z prawdziwymi pasjonatami. Ale i ci, którzy preferują rowery szosowe czy miejskie, nie będą czuli się przez nas zaniedbani. Znajdzie się nawet coś dla amatorów nowinek – w Szookrower oferujemy też rowery elektryczne. Krótko mówiąc, dbamy o to, aby nasi klienci mieli szeroki wybór dobrych rowerów.

Nie tylko sprzedajmy rowery, ale i doradzamy

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że im bogatsza oferta, tym więcej dylematów przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jeśli więc zacząłeś się zastanawiać, jaki typ roweru będzie najlepszy (rower trekkingowy czy crossowy? szosa na zawody triathlonowe czy czasówka? rower miejski do jazdy po mieście czy może ostre koło?), jaki rozmiar ramy będzie dla Ciebie odpowiedni czy jakie opony najlepiej sprawdzą się na bezdrożach Rokietnicy, a jakie na drogach rowerowych w Poznaniu – wpadnij do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli powiesz nam, czego oczekujesz i jakim budżetem dysponujesz, pomożemy Ci wybrać rower o najlepszym stosunku jakości do ceny, dopasowany do Twoich potrzeb, warunków fizycznych i terenu, w którym najczęściej będziesz jeździć. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nawet drogi rower o niewłaściwym dla nas rozmiarze ramy może okazać się mniej wygodny od taniego roweru, ale idealnie nam pasującego. A niewłaściwa pozycja na rowerze będzie miała wpływ na prędkość, z jaką pokonujemy kilometry. Niezależnie więc od rodzaju roweru, jaki planujesz kupić, i sumy, którą jesteś w stanie przeznaczyć na zakup roweru – wizyta w sklepie rowerowym i przymiarka roweru zawsze powinna poprzedzić tego rodzaju decyzję. W naszych sklepach rowerowych w Poznaniu i Rokietnicy będziesz mógł też skorzystać z opcji „jazda próbna”. Jak to działa? Zostawiasz nam dokument tożsamości, wsiadasz na wybrany rower i sprawdzasz, czy jesteście dla siebie stworzeni.

Chcesz wiedzieć więcej o oferowanych przez nas rowerach?

Odwiedź nasze sklepy rowerowe w Poznaniu i Rokietnicy. Możesz też skontaktować się z nami  za pomocą chatu lub po prostu zadzwonić: 790 780 712

Możesz również zajrzeć na nasz profil na Facebooku. Na pytania frapujące rowerzystów – zaawansowanych i początkujących – będziemy też odpowiadać na blogu Szookrower. Zapraszamy!

Sklep z rowerami w Poznaniu zaprasza do swojej siedziby na jazdy testowe

Nie znaleziono produktów, których szukasz.